Požití

Každý budoucí vlastník budova nebo developer chce flexibilní, energeticky úsporné a nízko nákladové řešení prostor, které bude splňovat potřeby svých zaměstnanců nebo nájemců. Systémy zdvojených podlah jsou základem flexibilního a vysoce výkonného pracoviště. Povrch panelů může být na přání opatřen PC, HL, keramickou nebo pírodní dlažbou nebo kobercovým porchem. Barvu materiálu si zákazník vybere ze vzorníků. Vzoníky na požádání každému zájemci zaleme, neboť elektronické zobrazení barvy či struktury povrchu je jen velmi orientační. Díky zdvojeným podlahám je možno nadno modifikovat prostor v závislosti na rozvoji komunikačních a jiných technologií obecně. V prostorách se zdvojenými podlhami infrastruktura funuje efektivněji než kdykoliv předtím. Je to místo, kde pracoviště pružně reaguje na změny v rychlosti podnikání.

 

Kanceláře:

 

Každý majitel kancelářské budovy chce flexibilní, energeticky úsporné, nízko - nákladové řešení, které splňuje potřeby jeho zaměstnanců nebo nájemců. Konvenční rozvody médií ve stěnách a podlahách budovy jsou nepružné a navíc je jejich výměna nebo dodatečný rozvod drahý, rušivý a nehospodárný. Při systému zdvojených podlah je možné měnit nebo přidávat rozvody velice jednoduše, aniž je nutné stěhovat zaměstnance a vybavení před stavebními pracemi do jiných místností.

 

Datová centra, laboratoře, velíny, kongresové sály:

 

Konstrukce moderního datového centra musí mít schopnost efektivně distribuovat velké množství služeb, jako jsou datové a napájecí. Dále musí mít datové centrum chladicí systém který je schopen účinně chladit prostor s vysokým množstvím technických zatížení. Konečně i design je při použití zdvojených podlah dostatečně flexibilní, aby se datové centrum mohlo přizpůsobovat nejnovějším technologickým pokrokům.

 

Čisté prostory:

 

Do čistých prostor dodáváme zdvojené podlahy z tlakově odlévaných hliníkových panelu, které jsou doplněny o spodní konstrukci též z hliníku. Povrch panelů je na přání opatřen PVC nebo HPL. Barvu materiálu si zákazník vybere ze vzorníku. Vzorník na požádání každému zájemci zašleme, neboť elektronické zobrazení barvy či struktury povrchu je jen velmi orientační. Součástí systému zdvojených podlah jsou i ventilační panely s možností plynulé regulace průchodu vzduchu a to v rozmezí 15-55%. V nabídce máme též mřížkové panely z hliníku.