Úvod

Naše společnost nabízí na evropském trhu několik druhů produktu ZDVOJENÝCH PODLAH, kde část komponentů je vyráběna pro naši společnost v zahraničí a finální výrobek je vyroben v České republice.

Zdvojená podlaha je velmi vhodná pro počítačové sály, konferenční prostory, bankovní i poštovní haly, kanceláře tzv. openspace, technologická a řídicí centra pro energetiku, montážní dílny, zdravotnická zařízení, výzkumné ústavy; nosná konstrukce ze stavitelných podpěr se spojníky nebo bez, desky mohou být volně kladeny nebo v rozích fixovány šrouby, rozměry v mm: deska 600 × 600mm, nebo 500x500mm, výška podpěr 35mm až 2000mm, bodové až 906 kg. Záruční doba je nadstandardně 5 let.

Cena zdvojené podlahy je od 650,- Kč základní systémy zdvojených podlah bez povrchové úpravy s montáží. Na tyto podlahy můžeme dle přání zákazníka zajistit povrch z mnoha druhů antistatických PVC, granitových i keramických dlažeb, popř. i laminátových nebo dřevěných plovoucích podlah. Do reprezentativních prostor dodáváme mramorový obklad od 2100,-Kč. K uvedeným orientačním cenám poskytujeme i velmi zajímavé množstevní ceny!

Jako novinku uvádíme na český trh magnetické koberce, které nabízejí jednoduchou montáž, možnost výměny prošlapaných nebo jinak poškozených částí přímo uživateli prostorů a v neposlední řadě jsou šetrné k životnímu prostředí, neboť pro jejich montáž není nutno používat žádný druh lepidel. Z tohoto důvodu byly již několikrát použity na budovách, které získaly certifikaci udržitelnosti budov LEED.